Zarządzanie dachami płaskimi

Co to jest zarządzanie dachami płaskimi Zarządzanie dachami płaskimi należy do twoich obowiązków służbowych? Jesteś właścicielem, zarządcą lub użytkownikiem obiektu…

Co to jest zarządzanie dachami płaskimi

Zarządzanie dachami płaskimi należy do twoich obowiązków służbowych? Jesteś właścicielem, zarządcą lub użytkownikiem obiektu o płaskim dachu? Poszukujesz informacji na temat zarządzania dachami płaskimi? Chcesz przeprowadzić osuszanie dachu lub całego budynku? Koniecznie musisz przeczytać ten artykuł.

Dlaczego dbałość o dach płaski jest ważna.

Zaniedbany dach sprawia, że jakość każdej konstrukcji staje pod znakiem zapytania. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasza nieruchomość osiągnie maksymalną wartość rynkową i będzie bezpieczna dla najemców zadbać, aby Twój dach znajdował się zawsze w odpowiednim stanie technicznym. W wadliwie wykonanej lub uszkodzonej izolacji dachu lub tarasu, dodatkowo osłabionej działaniem deszczu, śniegu i ciągłych wahań temperatury, łatwo pojawiają się szczeliny. Raz zalana warstwa termoizolacji nigdy nie wyschnie samoistnie i straci swoje właściwości ochronne. Stąd już krótka droga do konieczności wykrywania przecieków i osuszania dachu, w pesymistycznym wariancie straty w mieniu i narażenie życia i zdrowia znajdujących się tam osób. O wpływie na osłabienie elementów konstrukcyjnych budynków i szkodach wtórnych nawet nie wspomnę.

Osuszanie dachu nie będzie konieczne. Profesjonalnie zarządzaj swoim dachem.

A najlepiej pozwól nam Cię w tym wyręczyć. Technicy Roofmanagement naszej marki dedykowanej usługom związanymi z zarządzaniem dachami, to doświadczeni specjaliści działający według najwyższych standardów. W przypadku wykrywania przecieku na dachu precyzyjnie lokalizują miejsca przecieku i usuwają wilgoć z termoizolacji, bez konieczności kosztownej i skomplikowanej renowacji. W Precision Services Group nad działania interwencyjne przedkładamy profilaktykę. Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania dachami.

Co to jest zarządzanie dachami płaskimi

Co wchodzi w zakres terminu zarządzanie dachami płaskimi?  Zarządzanie dachami płaskimi odnosi się do specjalistycznych usług w zakresie zrównoważonej kontroli dachów płaskich budynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.

Precision Services Group za pośrednictwem swojej marki ROOFMANAGEMENT oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu zarządzania ROOF SERVICE I ROOF MONITORING. W usłudze ROOF SERVICE wykonujemy badanie szczelności dachu oraz w razie potrzeby przeprowadzamy osuszanie. W przypadku zlokalizowania uszkodzeń, dokonujemy drobnych napraw punktowych. Proponujemy również wymianę starej i uszkodzonej powłoki hydroizolacyjnej na nową. Oferujemy rozwiązania takie jak Cool R, redukujące nagrzewanie się dachów ponieważ korzyścią z wykorzystania takiej hydroizolacji jest znaczne zmniejszenie wykorzystania prądu, co przekłada się na wymierne oszczędności. Przeprowadzimy testy kotw dachowych. Coroczne badanie dachowych punktów kotwiczenia przez odpowiednio wyszkolonych specjalistów.  Podążając za wyzwaniami cyfrowego świata proponujemy usługi fotogrametria dachów i budynków. Wykonamy zdjęcia z drona, które zostaną złożone w model 3D dachu.

ROOF MONITORING to całoroczna opieka nad dachem, monitorowanie jego wilgotności oraz systemy alarmowe śniegu i zalania. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektów o dachach płaskich przemawia za instalacją tych ostatnich. System rejestruje istniejące obciążenie dachu spowodowane topnieniem śniegu lub wodą zalegającą deszczową i uruchamia alarm, gdy obciążenie osiągnie wartości krytyczne.

Osuszanie dachu w Abonamencie!

Wszystkie składowe zarządzania dachami płaskimi pomagają w utrzymaniu dachu w odpowiednim stanie technicznym i zapewniają jego długotrwałe użytkowanie. Korzyścią wynikającą ze skorzystania z naszych usług jest oszczędność czasu i pieniędzy, zapobieżenie stratom w mieniu i konieczności przeprowadzania remontów. Ostatnią z korzyści jest komfort naszych klientów oraz pewność ,że dach posiadanego obiektu będzie zawsze w dobrym stanie technicznym. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie roofmanagement.pl a o metodach detekcji wycieków czytaj na Wykrywanie przecieków na dachach płaskich

Kategoria: Serwis i monitoring dachów płaskich • 2024-03-29

Przeczytaj też:

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do Nas!

Przyłącz się do grona najbardziej efektywnych firm. Skontaktuj się z Nami i zapytaj o ofertę precyzyjnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Inwestując w usługi profesjonalnej firmy, umocnisz swoją pozycję na rynku i wyprzedzisz konkurencję o lata świetlne.