Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Dołącz do naszego zespołu!

PSGroup to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w osuszaniu, wykrywaniu wycieków, odgrzybianiu, usuwaniu pleśni oraz serwisie i monitoringu dachów płaskich. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort ich przestrzeni życiowych oraz pracy. W związku z rozwojem naszych działań marketingowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Twój zakres obowiązków:

Obsługę sklepu internetowego w zakresie edycji treści i grafik, obsługę procesu sprzedażowego kursów i szkoleń, obsługę sprzedaży usług (w zakresie przygotowania i wysyłania ofert według wytycznych), odpowiadanie na wiadomości i zapytania ze sklepu i stron www (mailowo według procesu lub telefonicznie).
Zbieranie materiałów do postów ze zleceń, w tym aktywne uczestnictwo w tworzeniu treści.
Dopilnowanie, aby na zleceniach powstawały filmy i relacje, które będą angażować odbiorców.
Organizowanie i uczestniczenie w zleceniach raz na tydzień w celu przygotowania atrakcyjnego materiału na media społecznościowe.
Kreowanie i komponowanie materiałów na wpisy na LinkedIn oraz innych platformach mediów społecznościowych.
Koordynowanie przygotowań do nagrywania materiałów wideo, w tym pracy z ludźmi przed kamerą w studiu.
Wykorzystanie narzędzi takich jak ChatGPT do pozycjonowania treści i optymalizacji działań marketingowych.
Bieżące monitorowanie mediów społecznościowych i reagowanie na interakcje.
Pisanie i utrzymywanie kontaktów z prasą branżową, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Dostosowywanie komunikatów marketingowych do potrzeb sprzedażowych i oczekiwań klientów.
Opracowywanie projektów maili marketingowych do konkretnych segmentów rynku.
Tworzenie i publikowanie wpisów na stronach firmowych, dbanie o ich aktualność i atrakcyjność.
Analizowanie i raportowanie działań dotyczących sprzedaży w sklepie według konkretnych instrukcji.

Nasze wymagania:

Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Znajomość mediów społecznościowych oraz platformy WordPress + WooCommerce.
Umiejętność pracy z narzędziami do planowania i publikacji treści (np. Trello).
Dobre umiejętności pisarskie i komunikacyjne, w tym praca z wykorzystaniem AI.
Podstawowa znajomość narzędzi do projektowania graficznego, np. Canva.
Zdolność do samodzielnej pracy, sumienność, odpowiedzialność i terminowość.

Nasze oferta:

Możliwość rozwoju i pracy w zespole, który ceni innowacyjność i kreatywność.
Wsparcie i coaching, który pomoże Ci rozwijać Twoje naturalne talenty.
System pracy umożliwiający osiągnięcie celów zawodowych.
Jasno określone zasady, procesy i procedury.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie po okresie próbnym.
Roczny budżet na szkolenia i rozwój osobisty.
Umowa zlecenie: 3800 zł netto – 4500 zł netto.
Umowa B2B: 4500 zł netto – 5000 zł netto.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj! Zostań jednym z nas
Zapytaj o szczegóły oferty pracy.