Technik poszukiwania przecieków - Hydraulik

Dołącz do naszego zespołu!

PSGroup to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w osuszaniu, wykrywaniu wycieków, odgrzybianiu, usuwaniu pleśni oraz serwisie i monitoringu dachów płaskich. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort ich przestrzeni życiowych oraz pracy. W związku z rozwojem naszych działań marketingowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Technik poszukiwania przecieków – Hydraulik

Twój zakres obowiązków:

Praca polega na poszukiwaniu źródeł zalań w budynkach, lokalizacja przecieków wody za pomocą dedykowanych narzędzi.
Wykonywanie oględzin w lokalach Klientów pod kontem zalania.
Weryfikacja szczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej.
Weryfikacja szczelności izolacji przeciwwodnych.
Wykonywanie dokumentacji z prac (na szablonach dokumentów).
Naprawy instalacji hydraulicznych po zlokalizowanym źródle przecieku.

Nasze wymagania:

Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Prawo jazdy kategorii B.
Zmysł techniczny.
Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków.
Samodzielność.
Wysoka odpowiedzialność.
Doświadczenie techniczne (monter, serwisant, hydraulik i podobne).
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz specjalistycznymi narzędziami do lokalizacji przecieku.
Wysoka autokontrola - stanowisko samodzielne.
Chęć niesienia pomocy.
Pozytywne nastawienie do ludzi.
Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
Nastawienie na rozwiązywanie problemów.
Uczciwość.

Nasze oferta:

System premiowy za skutecznie wykryte przecieki.
Szkolenia wewnętrzne i przyuczenie.
Narzędzia pracy: samochód, mierniki, komputer, telefon, narzędzia.
Stabilne warunki wynagrodzenia + premia zadaniowa.
Pakiet Lux Med po okresie próbnym.
Spotkania integracyjne.
W biurze: wspaniałą kawę i herbatę.
Pracę na podstawie umowy / B2B.
Dofinansowanie szkoleń i kursów (po okresie próbnym również za granicą).
20/26 dni urlopu + 4 dni dodatkowe.
Możliwość wzrostu i rozwoju.
Praca w firmie o rodzinnej atmosferze.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj! Zostań jednym z nas
Zapytaj o szczegóły oferty pracy.